Online-automaty.com

Výherní hrací online automaty zdarma!!

Beetle Mania Deluxe

Popis: Nechte tyto broučky s hudebním talentem skákat jak se vám zlíbí! Jejich bzukot vám pomůže ke gigantickým výhrám. Hru Beetle Mania™ deluxe můžete hrát s max. 10 výherními řadami a 5 válci. Cílem hry je, aby na všech 5 válcích padl stejný symbol. Výhra se počítá zleva doprava. Včelka nahrazuje všechny symboly kromě broučka a hudební noty. Padnou-li 3 nebo více hudebních not, aktivuje se 10 volných her.

Instrukce: U herního automatu si zvolíte ihned po vstupu do hry určitý počet peněz, o který si chcete zahrát. Pomocí symbolů „+ / - “ můžete měnit výši sázky a počet výherních řad. Tlačítko "Výhry" zobrazuje možnosti výhry a výherní symboly. K zahájení hry stiskněte zelené tlačítko "Start". Tlačítko "Autostart" automaticky spustí automat, pokud si automatickou hru přejete přerušit, stiskněte toto tlačítko znovu. Tlačítko „Gamble“ se zobrazí, jakmile dosáhnete zleva výherní kombinace nejméně dvou vedle sebe ležících symbolů. Tlačítkem "Gamble" můžete počet vsazených peněz zdvojnásobit. Je na vás, zda toto riziko podstoupíte. Beetle Mania Feature - pomocí této Feature můžete zněkolikanásobit vaše výhry. Objeví-li se během volné hry na jakékoliv pozici středního válce brouček, ZDVOJNÁSOBÍ se aktuální výhra (max. 100.000 x sazba za řadu). Vaše šance na výhru zvýšíte, když aktivujete co nejvíce výherních řad. V této Feature již nemohou být aktivovány další volné hry. Hrajete o stejnou sázku jako ve hře regulérní. (Další informace ke hře získáte přímo ve hře pod "Výhry".)

Štítky: , , ,

Ohodnotit:
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček

kajot_popup---headline-w-bullets-4

kajot automaty

Podobné Automaty

Lucky Pearl Automat Lucky Pearl online
Stone Age Automat Stone Age online zdarma
Ring of Fire Automat Ring Of Fire Xl online zdarma
Joker Dream joker- ream automat online zdarma
Super Wave 3 Super Wave 34 automat online zdarma
Multi Diamon Multi-Diamonds-automat-online-zdarma
Hot Lines 34 hot-lines-34-automat-online-zdarma
Battlestar G Battlestar_Galactica_Free_Online_Slot_4
Fantastic 4 automat_fantastic_4_zdarma_online
Emerald Isle automat_emerald_isle_zdarma_online
Automaty
Tyto stránky jsou určené pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.