Menu

Automat Baywatch online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Baywatch zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Skvělý výherní automat přímo z pláže! Přesně to je výherní automat Baywatch. Tento skvělý stroj je sestaven z pěti válců, na kterých můžeme napočítat celkem třicet výherních linií, na kterých se vaše výhry vyhodnocuje zleva doprava. Abyste mohli ale výhru získat, musíte mít alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte jasnou výhru v kapse!

Bonusové symboly

Prvním zajímavým bonusovým symbolem ve hře je PLAVČÍK. Tento symbol hráčům daruje až 1 000 kreditů přímo na hrací účet zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který zase nahradí jakýkoli symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které můžete získat skvělé peníze zcela zdarma. Třetím bonusovým symbolem je ČLUN. Tento symbol vám daruje okamžitý bonus na herní účet. Posledním bonusovým symbolem je KRUH, tedy ten záchranný, který vám daruje možnost zahrát si volné spiny zcela zdarma.

Zajímavosti

Baywatch je skvělým automatem pro zahnání nudných chvilek, ale také pro skvělé výhry. Funkce autoplay vám k výhrám napomůže, takže se nemusíte obávat, že u počítače prosedíte celý den. Neváhejte tedy, založte si hrací účet a vyzkoušejte si Baywatch ještě dnes, určitě nebudete litovat ani na chvíli.

  • Skvělá animace
  • Zajímavé bonusy
  • Autoplay

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma