Menu

Automat Shogun Showdown online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Shogun Showdown zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Patříte mezi milovníky čínských bojových umění, nebo třeba jen uvažujete o tom, že byste se do něčeho podobného sami pustili? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online hrací automat ShogunShowdown ještě dnes, a budete příjemně překvapeni, jaké zajímavé výhry si pro vás tento automat připravil. Celkově napočítáme u ShogunShowdown pět válců, na kterých je připraveno padesát výherních linií, díky kterým můžete získávat zajímavé peníze zleva doprava. Stačí jen mít dostatek štěstí, a peníze se budou skladovat na vašem herním účtu.

Čínské bonusy

Pojďme si také představit, jaké bonusové symboly vám ShogunShowdown nabízí. Prvním bonusovým symbolem je SAMURAJ. Tento bojovník hráčům daruje několik bonusových volných spinů zcela zdarma, a výhru v rámci těchto spinů také zdvojnásobí, takže můžete získávat skutečně zajímavé peníze zdarma snadno a rychle. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který zvládne nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které můžete získávat další skvělé peníze. Posledním zajímavým bonusovým symbolem je HVĚZDA, která vám pro změnu daruje až 1 250 kreditů zcela zdarma přímo na herní účet.

Není tedy důvod déle na cokoli čekat! Založte si hrací účet ještě dnes a vyzkoušejte si úžasný výherní automat ShogunShowdown ještě dnes, a uvidíte, jak snadno můžete získávat velké výhry!

  • Skvělé bonusové symboly
  • Zajímavé výhry
  • Úžasná čínská grafika

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty