Menu

Automat Unicorn Legend online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit
2Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
4NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt200100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Unicorn Legend zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Využijte skvělé příležitosti a vrhněte se do pohádkového světa Unicorn Legend, a vyzkoušejte si, jaké to je, získávat skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Automat je sestavený celkem z pěti válců, na kterých můžeme napočítat neuvěřitelných 25 výherních linií, díky kterým můžete získávat skvělé peníze zdarma. K neuvěřitelným výhrám vám napomůže také několik bonusových symbolů, které můžete získávat na herním plánu, budete-li mít alespoň trochu štěstí. Veškeré výhry jsou vyhodnocovány zleva doprava, a k zisku svých pohádkových výher potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné výherní linii. Pokud se vám to povede, pak máte královskou výhru jistou.

Bonusové kouzelné symboly

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Unicorn Legend nabízí, je samotný JEDNOROŽEC. Tento symbol zvládne nahradit jakýkoli jiný tak, aby vznikla nová výherní kombinace, pomocí které můžete získávat další skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER, který vám zase daruje několik volných spinů zdarma, a s jejich pomocí vám navíc vaše výhry také vynásobí, abyste získali další skvělé peníze zcela zdarma přímo na herní účet. Posledním zajímavým bonusovým symbolem je pak VÍLA, která vám zase daruje na hrací účet až 2 000 kreditů zcela zdarma.

Není tedy na co čekat! Založte si hrací účet a vyzkoušejte si skvělý hrací online automat Unicorn Legend ještě dnes, a vyzkoušejte si úžasné možnosti, které vám automat nabízí. Určitě nebudete litovat!

  • Zajímavé bonusové symboly
  • Skvělá pohádková grafika
  • Možnosti velkých výher

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty