Menu

Automat Naughty Crosses online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Naughty Crosses zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Přemýšlíte o nějakém zajímavém tetování? Chcete se po nějakém zajímavém tetovacím salonu porozhlédnout? Pak určitě neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Naughty Crosses, který vám těmito tetovacími salony provede, a ještě vám umožní získat zajímavé peníze. Automat je celkem sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat 243 výherních linií, na kterých se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava. Výhry se pak ihned připisují přímo na herní účet, takže můžete získávat skutečně zajímavé peníze snadno a rychle.

Bonusové symboly

Co by to bylo za výherní automat, kdyby neobsahoval žádné bonusové symboly zdarma? Naughty Crosses jako prvním bonusový symbol nabízí WILD. Ten dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které můžete získávat další zajímavé peníze zdarma. Druhým bonusovým symbolem je SRDCE, které vám na hrací účet připíše okamžitý bonus v podobě 1 000 kreditů, který si můžete užít dle libosti. Posledním bonusovým symbolem je pak X, který vám dokonce zanechá několik volných spinů, pomocí kterých můžete získávat další a další kredity, a přitom nemusíte sázet ani korunu navíc!

Neváhejte a založte si hrací účet ještě dnes, Naughty Crosses na nikoho nečeká! A ty skvělé a úžasné výhry také nepočkají!

  • Tetovací grafika
  • Velice zajímavé bonusové symboly
  • Obrovská šance na výhru

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma