Menu

Automat Hot Wheels online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Hot Wheels zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Máte zálibu v rychlých autech, nebo raději motorkách? Pak v žádném případě neváhejte, a vyzkoušejte si skvělý online výherní automat Hot Wheels ještě dnes! Tento skvělý stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžete napočítat dohromady dvacet výherních linií, díky kterým získáváte skutečně skvělé peníze zcela zdarma. Všechny linie jsou vyhodnocovány zleva doprava, a k tomu, aby byla výhra uznána, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, pak máte o obří výhry postaráno.

Bonusové symboly

Kdo by nechtěl užít si také bonusových symbolů, které Hot Wheels nabízí! Tento skvělý výherní online automat hráčům nabídne tři bonusové symboly. Prvním symbolem je PLECHOVKA. Ta hráčům daruje možnost několikrát si zatočit výherním automatem zdarma, a získat tak skvělé výhry. Druhý zajímavý bonusový symbolem je MOTORKÁŘ, který vaši výhru zvládne vynásobit, a to až 100x. Posledním zajímavým bonusovým symbolem je pak HOTEL, který hráčům daruje na hrací účet celkem 500 kreditů zdarma!

Není důvod déle váhat. Založte si hrací účet a vyzkoušejte si skutečně skvěle zpracovaný výherní automat ještě dnes, a určitě nebudete litovat. Výhru už čekají jen na vás!

  • Možnost obřího znásobení
  • Skutečně zajímavá grafika
  • Několik bonusových symbolů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma