Menu

Automat Fruit Cocktail online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %10000 KčRecenzeVstoupit
2NetEnt310280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
4Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fruit Cocktail zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Připravte se na obrovskou ovocnou bombu, přichází k vám totiž online výherní automat Fruit Cocktail, které je nacpaný vitamíny a hlavně penězi, které můžete vyhrát! Vše začíná na pěti válcích, díky kterým můžete získávat peníze. Na nich je totiž umístěno celkem devět výherních linií, kde se střídá několik různých, skvěle graficky zpracovaných symbolů, které vám samotou výhru již zajistí. Aby bylo vše v pořádku, potřebujete získávat výhry zleva doprava a to tak, že alespoň u jedné výherní linie musí být tři stejné symboly vedle sebe, o zbytek se vám postará tento herní stroj sám. Ovocná grafika se tvůrcům povedla, působí svěže a hlavně svižně, což mnozí z hráčů jistě ocení. Co ovšem ocení určitě je použití bonusových symbolů, díky kterým můžete své peníze získávat ještě snadněji, než byste je získávali bez nich.

Bonusové symboly automatu Fruit Cocktail

Jedním z takových symbolů je ovocná mísa, která zastává funkci WILD. Nahrazuje symboly v nevýherních kombinacích tak, aby mohla vzniknout nová, ovocně lahodná a vítězná kombinace. Druhým takovým symbolem je jahůdka. Ta vám poskytne ještě něco navíc. Daruje vám totiž vstup do bonusové hry, díky které můžete vyhrávat velké peníze, neboť se výhra v rámci této ovocné hry násobí, a to dokonce až 100x! Fruit Cocktail ale myslí na ty, kteří se do bonusové hry nedostanou, a tak v průběhu roztáčení válců vám umožní, abyste si svoji výhru zdvojnásobili. K tomu vám postačí jednoduchá věc, uhádnout, která ze dvou barev padne, a o zbytek už se postará hra sama. Cítíte tu ovocnou vůni? Pak neváhejte a vyzkoušejte si Fruit Cocktail ještě dnes, ať vidíte, co vše dokáže.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty