Menu

Automat Fairies Forest online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Fairies Forest zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Kouzelný les s kouzelnou atmosférou, přesně to nabízí online výherní automat Fairies Forest. Tento skvělý herní stroj nabídne hráčům nezapomenutelnou atmosféru společně se zajímavým zvukovým doprovodem, který vás skoro do pohádkového lesa přenese. Celý automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat 25 výherních linií, pomocí kterých můžete získávat zajímavé peníze zdarma snadno a rychle. Stačí jen mít dostatek štěstí, a o zbytek se postarají kouzelní lesní tvorové!

Bonusy vůkol

Prvním z bonusových symbolů je VÍLA. Toto čarokrásné a malé stvoření dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, pomocí které můžete získávat další skvělé peníze zdarma snadno a rychle. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER, který vás zase obdaruje několika volnými spiny zdarma, v rámci kterých se vaše výhra ještě násobí! Získat tak můžete zajímavé peníze zdarma, a přitom nevsadit navíc ani korunu! Posledním bonusovým symbolem v rámci Fairies Forest je PTÁK, který vám daruje až 5 000 kreditůna herní účet zcela zdarma!

Není tedy důvod déle váhat, založte si hrací účet ještě dnes, a vyzkoušejte si tento unikátní výherní automat zdarma, a budete příjemně překvapeni.

  • Zajímavé bonusové symboly
  • Skvělé výhry
  • Úžasná pohádková grafika

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma