Menu

Automat Cherry Blossoms online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Cherry Blossoms zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pokud se  řadíte mezi fanoušky krásných zahrad, třešňových sadů a překrásných společnic zvaných Geisha, pak neváhejte, a určitě vyzkoušejte online výherní automat Cherry Blossoms, a budete příjemně překvapeni. Celý automat je sestavený celkem z pěti válců, na kterých můžeme napočítat celkem dvacet výherních linií, na kterých můžeme své peníze získávat zleva doprava. Výhry jsou skutečně unikátní, takže budete získávat tisíce kreditů zdarma téměř každý tah, který u Cherry Blossoms provedete. Abyste mohli získávat další zajímavé peníze, můžete využít také bonusových symbolů, díky kterým své peníze můžete získávat ještě snadněji,

Bonusové symboly

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který vám Cherry Blossoms nabídne, je GEISHA. Tato krásná společnice dokáže nahrazovat ostatní symboly právě tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, díky které můžete získávat velké peníze zcela zdarma, a bez zbytečných průtahů. Navíc vám na herní účet přidají celkem 12 500 kreditů. Druhým bonusovým symbolem je TŘEŠEŇ, přesněji její květ, který vám zase pro změnu daruje několik volných spinů zcela zdarma, díky kterým můžete získávat další skvělé peníze zcela zdarma a bez velkých sázek. Posledním bonusovým symbolem je ZAHRADA, která vám daruje na hrací účet až 2 500 kreditů zcela zdarma.

Neváhejte tedy, založte si hrací účet ještě dnes a vyzkoušejte si Cherry Blossoms na vlastní kůži. Určitě nebudete litovat, neboť tento skvělý automat nabízí opravdu velké výhry zcela zdarma!

  • Velice zajímavá třešňová grafika
  • Velké skvělé výhry
  • Úžasné bonusové symboly

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma