Menu

Automat Casper´s Mystery Mirror online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Casper´s Mystery Mirror zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Hledáte hezky zpracovaný online výherní automat, který vás zaujme a zároveň vám nabídne velké možnosti k zisku výhry? Pak neváhejte a založte si herní účet u online výherního automat Casper´s Mystery Mirror. Tento automat nabídne hráčům čtyřicet výherních linií, které jsou rozmístěny po pěti válcích. Výhra se vyhodnocuje zleva doprava, a k zisku výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly, abyste si mohli výhru připsat. Navíc, automat nabídne také zajímavé bonusy, kterými přitáhne mnoho dalších hráčů, kteří něco podobného hledají.

Jedná se o symboly CASPER a WILD. První jmenovaný, CASPER, nabídne pět volných spinů. Díky nim máte možnost získat velké výhry prakticky zadarmo. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který vám zase pomůže tím, že nahradí jakýkoli symbol právě tak, aby mohla vzniknout výherní kombinace. Díky tomu máte větší šance na výhru. Tak na co ještě čekáte? Vzhůru na zakládání účtu!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma