Menu

Automat Beach Party online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit
2Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
4NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt200100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Beach Party zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Beach Party vás zaručeně dostane do letní nálady. Tento skvělý výherní stroj je přímo nabitý letní grafikou, velkými výhrami i skvělými bonusy. Pojďme si jej tedy důkladněji představit. Automat hráčům nabídne celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat deset výherních linií, díky kterým můžete své výhry získávat zleva doprava.

K zisku výhry je třeba ještě splnit podmínku alespoň tří stejných symbolů vedle sebe, ale to už bude hračka. Kromě toho zde máme také pár bonusových symbolů, díky kterým máte úžasné možnosti získat skvělé peníze, tentokrát zcela zdarma. Prvním takovým bonusovým symbolem je SCATTER. Tento symbol v podobě terče vám vyplatí výhru i v případě, že se na herním plánu objeví pouze jeden jediný SCATTER symbol. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který zase nahradí jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla výherní kombinace a vy mohli opět získat další skvělé peníze na herní účet zcela bez práce.

Posledním bonusovým symbolem, který vám Beach Party nabídne je FREE SPIN. Tento symbol vám zase daruje možnost zahrát si několik spinů zdarma, díky kterým můžete získávat další a další peníze na hrací účet, navíc, tento symbol vaši výhru až ztrojnásobí, což je skvělé. Ale stále to není vše, je tu ještě jedna funkce, která vám může usnadnit život. Je jím funkce Autoplay, díky které můžete odejít od počítače, a on za vás bude vydělávat. Jednoduše mu nastavíte, kolikrát má automat otočit, a on to udělá. Už tedy neváhejte, založte si hrací účet a vyzkoušejte si opravdovou Beach Party ještě dnes!

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty