Menu

Automat Gulliver´s Travels online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Gulliver´s Travels zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vyzkoušejte si, jak se cítil Guliver na svých cestách, a to díky online výhernímu automatu Gulliver´s Travels. Tento automat nabízí hráčům celkem pět válců, na kterých tvůrci zanechali až čtyřicet výherních linií. Díky nim můžete vyhrávat skutečně nemalé peníze i za malé částky. Aby byl automat ještě zajímavější, nabízí automat Gulliver´s Travels také bonusové symboly.

Automat Gulliver´s Travels: bonusy

obrázek: automat Gulliver´s Travels online zdarmaJedním takovým bonusovým symbolem je BONUS, který vám daruje bonusové symboly zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem pak je WILD, který zase nahradí jakýkoli symbol tak, aby vznikla výherní kombinace, ze které můžete získat další nemalé peníze zcela zdarma. Už dost slov, založte si herní účet pro automat Gulliver´s Travels a vyhrávejte nemalé částky ještě dnes.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře