Menu

Automat Gold Ahoy online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Gold Ahoy zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Online výherní automat Gold Ahoy nabídne svým hráčům pirátskou grafiku, díky které se budou cítit jako v dávných dobách. Kromě toho nabízí automat také pět válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií. Na nich se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava. Kromě klasických symbolů, které se ve hře objevují, nabídne Gold Ahoy také symboly bonusové. Díky nim můžete vyhrávat ještě větší peníze než obvykle.

Prvním takovým symbolem je WILD, který nabídne jakýkoli symbol tak, aby vznikla výherní kombinace, ze které plynnou další velké peníze. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER, který vám nabídne nemalý peněžitý bonus, který se okamžitě projeví na vašem účtu. Posledním bonusovým symbolem pak je FREE BONUS, který vám daruje volné spiny zdarma. Jak vidíte, Gold Ahoy toho nabídne mnoho a ještě více, proto déle neváhejte a založte si herní účet ještě dnes! Piráti už na vás čekají.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma