Menu

Automat Genie´s Fortune online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Genie´s Fortune zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Genie´s Fortune nabízí hráčům automat zajímavě ilustrovaný, se spoustou roztomilých animací. Celý automat pochází z pouště, potkat tak můžeme velbloudy a létající koberce. Vše se přitom děje na pěti válcích, na kterých můžeme napočítat třicet výherních linií. Výhry se na nich vyhodnocují zleva doprava, takže k zisku výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte výhru jasnou!

Bonusové symboly

Samozřejmostí jsou také bonusové symboly, díky kterým získáte ještě větší výhry, než by se vám mohlo zdát! Pojďme si tedy představit první automat. Prvním bonusovým symbolem je TANEČNICE. Ta vám daruje nejvíce kreditů ze všech, a to až 2 000 kreditů! Druhým bonusovým symbolem je OPICE. Ta vám daruje bonusové peníze přímo na herní účet zcela bez starostí. Třetím bonusovým symbolem je KOBEREC, který zase zvládne nahradit jakýkoli symbol tak, aby vznikla nová, tentokráte výherní kombinace, ze které můžete získávat další zajímavé peníze. Posledním bonusovým symbolem je potom POKLAD, který vám zase umožní zahrát si volné spiny zdarma.

Autoplay

Skvělá grafika i zajímavé bonusy jsou jistě velkým lákadlem pro většinu hráčů! Funkce autoplay je samozřejmě dostupná, takže se nemusíte obávat, že u počítače prosedíte celý den, abyste něco vyhráli. Založte si tedy hrací účet a vyhrávejte skvostné částky ještě dnes, a určitě nebudete litovat.

  • Zajímavá grafika
  • Až 2 000 kreditů
  • Velké výhry

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma