Menu

Automat Barbary Coast online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Hrát za peníze
v kasínu LeoVegas - s bonusem 10.000Kč a 80 hrami zdarma jako uvítací bonus.
Přečtěte si celou recenzi (zde), jak se zaregistrovat (zde), jak vložit peníze (zde), jak získat bonusy (zde) a jak vyplatit výhru (zde)

SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1NetEnt400100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit
2Admiral300280 KčCZyes100 %5000 KčRecenzeVstoupit
3Kajot44280 KčCZyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
4NetEnt240560 KčCZyes100 %28000 KčRecenzeVstoupit
5NetEnt200100 KčCZyes100 %2500 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Barbary Coast zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Skvělý online výherní automat Barbary coast se vyznačuje skvělou grafikou a propracovaným systémem miniher a bonusů. Na výběr jsou spiny zdarma, velká spousta herních kreditů a hlavně spousta zábavy. Grafika je opravdu povedená, sekundují jí skvělé zvuky.
Pokud chcete volné spiny, stačí vám k tomu symboly papoušků. 4 volné spiny získáte za 3 symboly papouška. Každý další symbol přidá určité volné spiny navíc.
Další bonus získáte, objeví-li se vám symboly dobře vyhlížejícího piráta. Tři symboly, na které kliknete, se otočí kolem své osy a vy získáte další bonusové kredity na svůj herní účet.
Nyní se vrhneme na první minihru, kterou tento hrací automat skrývá. K tomu, abyste se do ní dostali, potřebujete tři symboly piráta Černá brada. Jakmile se zobrazí tyto ikony, musíte si zvolit pořadí akcí, které budou provedeny při šermu proti tomuto pirátovi. Když jej porazíte, zachráníte sličnou slečnu a na váš herní účet opět zacinkají nějaké kredity navíc.
Druhou minihrou je pití kořalek. Sednete si naproti jednomu členovi posádky a házíte mincí. Podle toho co padne, pijete buď vy, nebo on. Po třech kořalkách se dostanete do stavu opojení, jde jen o to, kdo tohoto stavu dosáhne dříve. Tak či tak dostanete bonusové kredity.
Barbary coast je skvělý online výherní automat se skvěle propracovaným systémem miniher a bonusů. Určitě se při jeho hraní nebudete nudit, případně nabízí možnost autoplay. Neváhejte a založte si herní účet ještě dnes!

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty