Menu

Automat Bangkok Nights online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Bangkok Nights zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Kdo by nechtěl prohýřit celou noc, užít se tak trochu dobrodružství a povyrazit si přímo v Bangkoku? Pokud je to zrovna váš případ, pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Bangkok Nights ještě dnes, a udělejte si takovou malou ochutnávku předtím, než se tam skutečně vydáte. Celý online automat je tvořený pěti válci, na kterých můžeme napočítat přesně dvacet výherních linií, pomocí kterých získáváte velké výhry zdarma snadno a rychle. Aby se ale váš herní účet plnil ještě rychleji, můžete využít skvělé šance, a získávat obří výhry pomocí bonusových symbolů.

Bonusové symboly navíc

Prvním zajímavým bonusovým symbolem je WILD. Tento symbol dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby vznikla nová výherní kombinace, a s ní nové výhry. Navíc vám tento symbol daruje na hrací účet až 10 000 kreditů zdarma. Druhým povedeným bonusovým symbolem je SCATTER, který zase pro změnu daruje hráčům několik volných spinů, a veškerou výhru, kterou díky nim získáte, automat ještě vynásobí! Posledním bonusovým symbolem, který vám Bangkok Nights nabídne je MASKA. Ta vám daruje až 1 250 kreditů ihned na hrací účet zcela zdarma!

Není tedy důvod déle čekat! Založte si hrací účet ještě dnes, a vyzkoušejte si unikátní výherní automat zdarma Bangkok Night a získejte obří výhryzdarma!

  • Povedená grafika
  • Až 10 000 kreditů
  • Mnoho bonusových symbolů

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma