Menu

Automat Bananas Go Bahamas online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Bananas Go Bahamas zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Sníte o dovolené, ale nevíte, kam byste chtěli jet? Pak vyzkoušejte Bananas Go Bahamas, který vás zavede až do dalekých Baham! Je to tak, online výherní automat Bananas Go Bahamas nabídzí hráčům také pět válců, na kterých můžeme napočítat celkem devět výherních linií. Na nich získáváte vítězné symboly, které musíte získat alespoň tři, aby byla výhra zapsána. Navíc máte možnost tuto výhru i zdvojnásobit, pokud budete mít to štěstí a uhádnete, která ze dvou barev právě padne.

Chybí vám bonusové symboly v automatu Bananas Go Bahamas?

Nemějte obavy, online výherní automat Bananas Go Bahamas nabízí sice jen jeden, za to ale velmi výhodný bonusový symbol. Jedná se o symbol SCATTER, který hráčům daruje až 45 volných spinů, v rámci kterých mohou získávat další peníze. Inu, je toho hodně, tak si automat raději vyzkoušejte sami, třeba hned.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty