Menu

Automat Area 21 online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Area 21 zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pokud vás zajímá tématika UFO, rádi se zajímáte o to, jestli ve vesmíru nejsme sami, pak neváhejte a vyzkoušejte si tento úžasný výherní automat ještě dnes, a určitě nebudete litovat. Area 21 nabízí hráčům celkem pět válců, na kterých můžeme napočítat až 25 výherních linií, na nichž se vaše výhra vyhodnocuje zleva doprava. K zisku výhry potřebujete samozřejmě alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, mimozemská civilizace vám nabídne skutečně zajímavé peníze zcela zdarma.

Zajímavé symboly

Mezi zajímavé symboly se řadí symbol WILD. Tento zajímavý a úžasný výherní automat nabízí hráčům možnost nahrazení jakéhokoli symbolu tak, aby vznikla nová, tentokráte výherní kombinace, díky které můžete získávat další skvělé výhry přímo na herní účet. Druhým bonusovým symbolem je UFO, které vám na hrací účet připíše až 1 000 kreditů. Posledním bonusovým symbolem je AREA 21, která hráčům nabízí navíc volné spiny zcela zdarma.

Autoplay

Vedle povedené grafiky, zajímavých symbolů i možností skvělých výher nabízí online výherní automat Area 21 také funkci autoplay, kterou zcela jistě využijete. Neváhejte tedy, založte si hrací účet a vyzkoušejte si tento skvělý stroj ještě dnes, a určitě nebudete svého rozhodnutí ani na chvíli litovat!

  • Zajímavé peníze
  • Velké výhry
  • Bonusové symboly

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma