Menu

Automat Attila online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Attila zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Úžasný a bojově založený online výherní automat, který zaujme povedenou grafikou, velkými výhrami a samozřejmě úžasnými bonusy, které skutečně neomrzí vůbec nikoho. Stačí jen mít dostatek štěstí a peníze se pohrnou jedna báseň. Celý automat nabízí hráčům pět válců, na kterých je založeno celkem devět výherních linií. Na nich automat vyhodnocuje výhry zleva doprava a k zisku takové výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, máte vyhráno a také po starostech.

Něco navíc

Attila výherní automat nabízí hráčům také zajímavé možnosti zisku výher, a to díky bonusovým symbolům, kterých je zde dost na to, aby se během chvíle staly oblíbenými mezi hráči. Začneme symbolem větrem ošlehaného válečníka, který dokáže nahrazovat symboly tak, aby mohla vzniknout nová, tentokráte výherní kombinace, díky které můžete získat další skvělé peníze na herní účet zcela zdarma a bez problémů. Druhým zajímavým bonusovým symbolem je SCATTER. Tento symbol zase dokáže hráčům darovat až 16 volných her, v rámci kterých můžete získávat své peníze, a navíc bude vaše výhry ztrojnásobena. A to už můžou být skutečně zajímavé výhry, kterých se vám může dostat. Nebo je to pořád málo?

A ještě něco…

Přesně tak, Attila nabízí i dvě zajímavé funkce, s jejichž pomocí můžete získávat další a další skvělé peníze zcela zdarma a bez námahy. První takovou funkcí je Autoplay. Tuto funkci jednoduše zapnete a automat bude roztáčet válce sám. Vy jen budete sledovat, jak se válce točí a jak vám přibývají další a další peníze na hrací účet. Druhou zajímavou funkcí je pak gamble mode, který vám zase nabídne možnost zdvojnásobení vaší výhry. K tomu, aby byla výhra zdvojnásobena, potřebujete uhádnout, která ze dvou barev padne. Na výběr máte z červené a z černé. Pokud se trefíte, výhra je vaše, pokud váš tip nebyl dobrý, nedá se nic dělat, vaše výhra bohužel propadne. Probuďte v sobě válečného ducha a vyzkoušejte si skvělý, trochu válečný online výherní automat Attila ještě dnes!

  • Velké výhry
  • Povedená grafika
  • Bonusové symboly

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma