Menu

Automat Arising Phoenix online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Arising Phoenix zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Skvělou grafiku a neuvěřitelné výhry. To vše vám přinese casino automat Arising Phoenix. Tento skvělý hrací stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady padesát výherních linií. Díky těmto liniím můžete získávat skutečně velké peníze. Automat výhry vyhodnocuje zleva doprava, a k tomu, aby byla výhra uznána, potřebujete alespoň tři stejné symboly na jedné výherní linii.Wild symbol pro automat Arising Phoenix online

Arising Phoenix nabídne hráčům hned dva bonusové symboly, s jejichž pomocí bude získávání výher o dost snadnější. Prvním symbolem je dívka. Ta dokáže hráčům nabídnout výhru až 200 000 kreditů. Pokud se na celém herním poli objeví jen samé dívky, můžete se těšit na výhru v podobě 10 000 000 kreditů! A to už opravdu za něco stojí. Druhým bonusovým symbolem je bájný fénix, který dokáže nahrazovat symboly v těch liniích, které se nepovedly. Díky fénixovi získáte další výhry navíc.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat Arising Phoenix ještě dnes, a získávejte skutečně neuvěřitelné výhry, na které můžete dosáhnout každým spinem.

  • Velmi povedené grafické zpracování
  • Maximální možná sázka činí 10 000 kreditů
  • Automat má na svědomí společnost Amatic

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma