Menu

Automat 5 Dragons online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu 5 Dragons zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Líbí se vám online výherní automaty s grafikou plnou skvělých symbolů? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat bez registrace zdarma 5 Dragons. Tento skvělý stroj nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady třicet výherních linií. Všechny tyto linie jsou vyhodnocovány vždy zleva doprava, ale ke své výhře budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe alespoň na jedné z nich.

Symbol wild ze hry automatu 5 Dragons

Wild symbol

5 Dragons nabídne také skvělé bonusy, jež mohou pomoci získávat velké výhry. Prvním takovým symbolem je wild. Tento jedinečný symbol nahrazuje všechny ostatní tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, a vy se tak mohli těšit na další výhry. Druhým bonusovým symbolem je pak scatter. Tento symbol pro změnu vyplatí hráčům skvělé výhry, ať už se bude symbol nacházet kdekoli. Dále vám také tento symbol nabídne 5 Dragons Feature, kde můžete získat až 20 volných spinů.

Neváhejte tedy a vyzkoušejte si online výherní automat bez registrace zdarma 5 Dragons a získávejte výhry, o jakých se vám ani nesnilo! Nebudete litovat!

  • Líbivá grafika i skvělé výhry
  • Maximální výše sázky činí 900 kreditů
  • Automat vyrobila společnost Aristocrat

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma